MENÜ

Seyahatlerde Araç Kiralamak İçin 4 Sebep

Yolda
3 Dakikalık Okuma Garenta

Bir araca sahip olmanın masraflı olduğunu ve bakımına zaman ayırılması gerektiğini düşünüyorsanız, araç kiralamak sizin için avantajlı bir seçenek. Bunun yanında, günlük hayatta araç kullanmayıp dönem dönem bir otomobile ihtiyaç duyuyorsanız da yine kiralama işlemleri tam size göre. Kısacası eğer bir aracınız yoksa, seyahatlerinizde size avantaj sağlayacak araba kiralama seçenekleri var. Bu konuda Garenta araç kiralama hizmeti bünyesinde bulunan araç seçenekleri size yardımcı olacak ve bir seyahatinizde birçok konforu beraberinde getirecek.

 

Gideceğiniz Rotaya Göre Araç Seçimi

 

Yapacağınız bir iş gezisi için aracınız fazla spor olabilir ya da ciddi bir organizasyonda ticari aracınızı kullanmak istemiyor olabilirsiniz. İş gezilerinize prestij kazandıracak olan araç seçeneklerinden kendinize en uygun aracı kiralayabilirsiniz. Bunun dışında, gideceğiniz rota aracınızın sahip olması gereken özellikleri belirler. Bir şehir gezisinde hatchback araç kiralamak, doğa gezisinde SUV, ailecek gidilecek bir seyahatte sedan araç kiralamak akıllı bir tercih olabilir. Seyahat tipine göre araç seçimi konusu hakkındaki detaylara ulaşmak isterseniz yazımıza bir göz atın.

 

Toplu Ulaşım Olmayan Yerlere Ulaşım İmkanı

 

 

Bir şehre gittiniz ve o şehri karış karış gezmek istiyorsunuz fakat gideceğiniz lokasyonlara toplu ulaşım imkanı bulunmuyor. Planladığınız yere gidemediğinizde seyahatinizin eksik kaldığını hissedebilirsiniz. Bunun için seyahatte araç kiralamak gidebileceğiniz tüm noktalara ulaşmanızı sağlar. Ayrıca toplu ulaşımı kullanırken vakit kaybedebilirsiniz. Aracınızı istediğiniz zamanda istediğiniz rotaya yönlendirmek size özgürlük ve zaman kazandırır.  Böylece seyahat için ayırdığınız zamanın tümü size kalır.

 

Havaalanından Şehre Kolay Ulaşım

 

Uzun süren kara yolculuklarından hoşlanmıyor olabilirsiniz. Bunun için gideceğiniz yere uçakla varıp, havalimanında araç kiralamak oldukça pratik bir seçenek. Uçak ile yapacağız kısa süren yolcuktan sonra, havalimanından araç kiralayıp en konforlu yoldan şehir merkezine veya başka bir şehre geçiş yapabilirsiniz. Mesela Kapadokya’ya gitmek istediğinizde, Kayseri uçak biletinizi alıp Garenta Kayseri Havalimanı Şubesi’nden araç kiralayarak 45 dakikada Kapadokya’da olabilirsiniz. Tabii sonrasında aracınızla beraber tüm Kapadokya sizin!

 

Ek Hizmetler

 

 

Araç kiraladığınız şirketin müşterilerine özel olarak sunduğu ek hizmetler, yolculuğunuzu kolaylaştırabilir. Araç kiralamanıza ek olarak satın alabileceğiniz ürün ve hizmetler konforlu bir yolculuk yapmanız için geliştirilir. Bu konuda  Garenta ek hizmet seçenekleri size yardımcı olabilir. Çocuk yolcular için çocuk koltuğu ve yükseltici hizmetiyle minik gezginin güvenliğine ve rahatlığına destek olurken, navigasyon hizmeti gideceğiniz rotaya rehber olur. Eğer vaktiniz yoksa ya da Garenta Şubeleri’ne uzaksanız adrese teslim hizmetinden de yararlanarak aracınızın sizin bulunduğunuz yere gelmesini talep edebilirsiniz. Yaşadığınız beklenmedik durumlarda size yardımcı olmak için kiralama işlemi yaptığınız şube ya da çağrı merkezleri size yardımcı olur. Böylece size kolaylık sağlayacak bir yol arkadaşınızın olduğunu bilmek, rahat bir yolculuk geçirmenize zemin hazırlar.

YORUMLAR

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Deneyim seyahati son yıllarda dilimize yapışan ve hemen her yerde karşımıza çıkan bir kavram oldu. Özellikle Y ve Z jenerasyonları…

INSTAGRAM'DAN