MENÜ

Moov by Garenta: Toplu Taşımaya Yeni Nesil Alternatif

Yolda
4 Dakikalık Okuma Garenta

Garenta Moov uygulamasıyla tanıştınız mı? Henüz tanışmadıysanız gündelik yaşamınıza büyük rahatlık ve esneklik katacak bu yenilikçi şehir içi araç kiralama hizmetiyle bir an önce tanışmalısınız. İhtiyacınız olduğu anda günlük ya da saatlik araç bulabileceğiniz bu uygulama sayesinde toplu taşımayı unutabilirsiniz ve rahat edebilirsiniz.

 

Garenta Moov uygulamasını kullanmak çok kolay. Öncelikle yapmanız gereken uygulamayı App Store ya da Google Play üzerinden akıllı telefonlarınıza indirmek. Uygulamayı telefonlarınıza indirdikten sonra ise oldukça kısa süren bir işlem ile kullanıcı hesabı oluşturarak  üye olmanız gerekiyor. Bu işlemleri saniyeler içerisinde yaptıktan sonra Moov’lamaya hazırsınız demektir!

 

Garenta Moov’da ilk araba kiralama Valeli, yani arabanız hiçbir ek ücret ödemeden siz neredeyseniz orada. Uygulamadaki haritadan, size en yakın aracı seçiyorsunuz, Valemiz aracı size kendisi getiriyor. İkinci kiralamada itibaren, Valesiz seçeneği ile size en yakın araca kendiniz de gidebiliyorsunuz. Aracınızı teslim aldıktan sonra kapıları mobil uygulama üzerinden açıp anahtarları da torpidodan alabiliyorsunuz. Üstelik arabanızı kullanmaya başlamadan önce kiralama süresi belirtmek zorunda da değilsiniz. İhtiyacınız kadar kullanıyorsunuz ve kullandığınız kadar ödüyorsunuz. İşinizi bitirdiğinizde de aracı ücretsiz bir otoparka ya da park cezası verilmeyecek bir yere bırakıyorsunuz ve kapıları uygulama üzerinden kilitleyerek kiralamayı sonlandırıyorsunuz. Anahtarı torpidoya, arabayı da uygun bir yere bırakmış olmanız yeterli. Her şey son derece kolay ve işlevsel. İşte neden Moov’lamanız gerektiğine dair birkaç ipucu;

 

1- Toplu Taşımadan Konforlu Ulaşıma

 

toplu-tasimadan-konforlu-ulasima

 

Toplu taşıma kullanan beyaz yakalılar için hayat fazlasıyla bunaltıcı ve yorucu olabiliyor. Metrobüs, otobüs ya da metro kuyruğunda, sürekli itiş kakış içerisinde yer alan birisiyseniz hayatınız gözünüze oldukça sevimsiz görünüyor olabilir. Hatta bu toplu taşıma düşman başına dahi diyor olabilirsiniz. Özellikle İstanbul’un sahip olduğu nüfus yoğunluğu düşünülünce toplu taşıma araçları maalesef yetersiz kalıyor. Rahatlamak, eşinizle dostunuzla kafa dinlemek istediğiniz hafta sonları bile bir yerden bir yere gitmek sıkıntı halini alabiliyor. İstanbul’un tadını bari hafta sonları bir yerlere kaçarak çıkaralım diyorsanız ve özel bir aracınız yoksa Garenta Moov var. Toplu taşımaya alternatif Garenta Moov sayesinde araç kiralamak ve konforlu bir ulaşım yapmak isteyebilirsiniz. Saatlik “rent a car hizmeti” ile rahatça yola çıkabilirsiniz.

 

2- İş Seyahatlerinde Büyük Rahatlık

 

is-seyahatlerinde-buyuk-rahatlik

 

İşiniz dolayısıyla orası senin burası benim geziyorsanız, yerinizde durmuyorsanız ve toplantıdan toplantıya koşturuyorsanız Garenta Moov’u mutlaka denemelisiniz. Sizin için vakit nakit olabilir ve kaybedecek zamanınız olmayabilir. Özel aracınızını her yere götüremeyebilirsiniz ve toplu taşımada da vakit kaybetmek istemeyebilirsiniz. İşte bu tür durumlarda kiraladığınız bir araç ile toplantınıza gidebilirsiniz ve işiniz bittikten sonra da aracı bırakabilirsiniz. Her şeyi kendi istediğiniz şekilde planlayabilirsiniz, zaman kazanabilirsiniz. Kiralama seçeneğinin hiç bu kadar cazip geleceğini düşünmüş müydünüz?

 

3- İhtiyacın Kadar Kullan

 

ihtiyacin-kadar-kullan

 

Saatlik araç kiralama dünyada bir trend olarak yaygınlaşıyor. Özellikle “Avrupa ve Amerika’da ‘Y’ kuşağı günümüzde araç sahibi olmak yerine, kiralama sistemini tercih ediyor. Araç satın almanın getirdiği mali yükler düşünüldüğünde kiralamanın çok daha avantajlı bir yöntem olduğu ortaya çıkıyor. Garenta Moov uygulaması da tam bu noktada size bir rahatlık sağlıyor, yardımcı oluyor. Bu yeni nesil araç kiralama uygulamasını kullandığınız zaman yakıt için de ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. Yakıtınız bittiğinde Petrol Ofisi’nde ücretsiz olarak yakıt dolumu yapabiliyorsunuz. Yani aracı ihtiyacınız kadar kullanıyorsunuz, istediğiniz yerde bırakıyorsunuz. Sürüş keyfinizi katlamak için Moov’layın!

 

YORUMLAR

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Bisiklet, tarifsiz bir tutkuyu ifade eder. Bu tutku, dağ bisikleti ya da şehir bisikleti fark etmeksizin yaşanır ve pedallar çevrilip…

INSTAGRAM'DAN